ZİYARETÇİ SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün26
mod_vvisit_counterDün505
mod_vvisit_counterHafta531
mod_vvisit_counterAy2814
mod_vvisit_counterToplam501254

Today: 05.10.2015

Ak Parti Pursaklar İlçe Danışma Meclis Toplantısı...

Ak Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Nisan Ayı İlçe Danışma Meclis Toplantısı ilçe merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.
İlçe Danışma Meclis Toplantısına Ankara Milletvekili Dışişleri Komisyonu Üyesi ve İSİPAB Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Emrullah İşler, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Ak Parti İl koordinatörü Nazife Bozkurt, İl Genel, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımıyla yapıldı.Pursaklar İlçe Başkanı Sinan Ünver Nisan Ayı İlçe Danışma Meclis Toplantısı açılış konuşmasında ilçe teşkilatı olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi. Gençlik, kadın kolları, il genel ve belediye faaliyetlerinin sunumlarının ardından Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler kürsüye davet edildi.


Prof. Dr. Emrullah İşler yaptığı konuşmada içinde bulundukları çözüm süreci ile ilgili teşkilat mensuplarını bilgilendirdi.
İşler konuşmasında vatandaşlarla karşılaştığımızda bu meseleyi anlattığımızda herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını belirterek bu konuda farklı düşünen insanların var olabileceğini söyledi. İşler geçmişte birçok şehit cenazesine katıldıklarını, şehit ailelerinin ‘Biz yandık başkaları yanmasın’ feryatlarını çok iyi algıladıklarını ve bu gözyaşını durdurmak için harekete geçtiklerini ifade etti.


İşler konuşmasında “şu ana kadar aldığımız sonuçlar ve kamuoyundaki destek yüzde 60 oranını geçti. Terörden birinci derecede mağdur olan Güneydoğu bölgesine baktığımız zaman o bölgede sürece destek yüzde 90’ların üzerinde. İnsanların artık gözlerinin içi gülüyor, yüzleri gülüyor. İstiyorlar ki biz de artık huzur, barış, refah içerisinde yaşayalım. Artık köye dönüş süreci başladı. Batı şehirlerinde gelip ayak işlerinde uğraşanlar artık kendi memleketlerine dönmeye başladılar” ifadelerini kullandı.


İşler teşkilat mensuplarına “2023 hedefleri ile çözüm sürecini birlikte okumak lazım. Biz 2023 hedeflerini açıkladık. Bu hedeflerin olmazsa olmaz şartı istikrardır, huzurdur. Huzur olmadan, istikrar olmadan bu terör belası ile 2023 hedeflerini gerçekleştiremeyiz. Devlet zaten bu işin kararını vermiştir. Kararlı, azimli bir şekilde bu sorunu çözme konumunda gayretimizi sürdürüyoruz. Bunun sonucuna geldiğimizde 2023 hedeflerindeki o 2 trilyon 100 milyar dolar gayri safi milli hasılaya ulaşacağız. Kişi başı milli gelirimiz 25 bin dolarları bulacak. Çok net söylüyorum. Bu seneden itibaren şu an 11 bin dolarlardayız. Bu 11 bin dolarların kısa zamanda 2015’lere, 2016’lara geldiğimizde 15- 16 bin dolarlara çıktığını göreceğiz” diyerek faaliyetlerine ara vermeden sürdürmelerini istedi.24.04.2013

 

ARAMA

AK PARTİ
TWİTTER

ÖNEMLİ LİNKLER 

Prof. Dr. Emrullah İŞLER - Ak Parti Ankara Milletvekili - İSİPAB TÜRK GRUBU BŞK.

TBMM B Blok Üst Zemin 1 Banko No: 14 06543 Bakanlıklar/ANKARA TEL: 0(312) 420 54 64-65 FAX: 0(312) 420 54 37

e-mail: bilgi@emrullahisler.com     emrullah.isler@tbmm.gov.tr